Hakkımızda

İnvestmoot.com, Türkçe ve İngilizce dillerinde yayın yapan ve global çapta 250 ayrı borsaya dair anlık veriler, anlık grafikler, anlık fiyat değişimleri, finansal araçlar, ekonomik gelişmelere dair son dakika haberleri ve her türlü analizi sunan bir finans piyasaları platformudur. 10 milyondan fazla aylık kullanıcı ve 100 milyonu aşkın kullanıcı oturumuyla İnvestmoot.com, dünyanın en büyük finans firmaları arasına girmeye aday bir firmadır.

 

Bünyesinde barındırdığı 150 binden fazla finansal araçla İnvestmoot.com, kullanıcılarına günlük sinyal, haftalık sinyal, kişiselleştirilmiş portföy, analizler, ekonomik takvimler, hesaplayıcılar ve finansal yatırımcı fikirleri gibi en ileri finans piyasası araçlarına hiçbir kısıtlama olmaksızın erişim fırsatı sunmaktadır.

 

Global hisse piyasalarına ilaveten İnvestmoot.com Kripto paralar, Emtialar, Borsa Endeksleri, Döviz kurları, Fon ve Faiz Oranları, ETF’ler, Vadeli İşlemler ve Opsiyonlara dair tüm verileri sunmaktadır.

 

İnvestmoot.com, Andorid ve IOS iletim sistemlerine sahip tüm mobil uygulamalarıyla birlikte tacirler ve yatırımcılar adına en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinir.

 

İnvestmoot.com kısa süre içinde güvenilir bir yayın kuruluşu olmayı başararak yüzlerce kuruluşun mevcut tüm platformlarda global ve yerel tanıtım maksadıyla reklam yapmasına olanak tanımıştır.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.