Künye

Sahibi


MONO MEDYA REKLAM VE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

Adres


MONO MEDYA İş Merkezi Ziya Rızkı Caddesi Girne / KKTC 99300

Tel: 0 (312) 900 11 96 – +7 991 233-44-61

info@investmoot.com


Genel Yayın Yönetmeni ve Personel Müdürü

Cem TEKİN


 

İçerik Sorumlusu ve Haber Şefi

Derin ÇAKIR


 

Editör Ekibi

Asya OKUR

Deniz SEZER

Serkan ACAR

Atakan DORUK

Hüseyin DERELİ


 

Sosyal Medya

Ceren ŞENOL

Atakan OSMANOĞLU


 

Yazılım

WordPress – Jnews Teması


 

Çevirmenler

Gece YILDIRIM

Elisa NATAYOVA

Web Yönetmeni

Burak BAYRAMOĞLU


 

Yazılım Ekibi Web Geliştirme

Necati DUMAN


 

Kurumsal İletişim

Cem TEKİN


 

Reklam ve Pazarlama

Pier Medya


 

Grafiker

Maxim DRANOV


 

Servis Sağlayıcı ve Domain Servisi

Gizlilik Politikası


© 2020 investmoot.com Tüm Hakları Saklıdır. İş bu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası, Firma olarak www.investmoot.com adresli internet sitemiz için içerik sağlayıcı ve veri sorumlusu olduğumuz bu sitede farklı yollar kullanılarak elde edilen kişisel bilgilerin hangi yollarla toplandığı, kullanıldığı ve paylaşımın kimlerle yapılabileceği, kullanıcıların/üyelerin hangi haklara sahip olduğu ve bu bilgilerin ne şekilde kullanılabileceğine yönelik aynı zamanda çerezler hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikasına göre, sitemizi ziyaret eden, üye olan kullanıcılar, yorum yapan, bilgi gönderen, video, resim gibi içerik yollayan kişi ve kuruluşlar (Kullanıcılar/Üyeler) sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Şirketin, işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nda yapacağı güncellemeler ve değişiklikler sitemizde aktif olduğu andan itibaren geçerlilik kazanmış kabul edilir. Bu yüzden, sitemiz ziyaret edilmeden evvel işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nın Kullanıcı/Üye olan kişiler tarafından gözden geçirilip yapılan değişiklik ve düzeltmelerin Kullanıcı/Üye tarafından dikkate alınmasını tavsiye ederiz.

Hukuka Aykırılık Bildirimi


Firmamıza ait olan www.investmoot.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@investmoot.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.