Şartlar ve Koşullar

Aşağıdaki () www.investmoot.com at (“Site”) ilgili ülkenin belirli siteler için yanında bulunan İnternet sitesine erişimi sunan “Şirket” veya “Fusion Media” veya “Biz” sizi Müşteri, (aşağıda tanımlanan) (“Hizmetler”) Site üzerinden sağlanan hizmetlerin (“Siz”) ve kullanımı sahibi Hesabı olsun veya olmasın, ne olursa olsun. hangi Fusion Media Sınırlı üzerine (“Şartlar ve Koşullar”) şart ve koşullarını açıklar

 

BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN GİZLİLİK POLİTİKASINI, ÇEREZ POLİTİKASINI, RİSK UYARISINI VE ÖZEL KOŞULLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE AŞAĞIDAKİ HÜKÜM VE KOŞULLARIN TÜMÜNÜ OKUYUN. BU SİTEYE VEYA BU SİTEDEKİ HERHANGİ BİR HİZMETE ERİŞMEYE VEYA KULLANMAYA DEVAM EDEREK, BU HÜKÜM VE KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZİ BELİRTİRSİNİZ. Bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirme, kaldırma veya ekleme hakkını saklı tutarız. Bu belgenin altında Kullanım Koşulları son güncelleme olduğunda görüyor “Son değiştiren” kontrol edin. Şartlar ve koşullardaki herhangi bir değişiklik, revize edilen şartlar ve koşulları sitede yayınladığımızda yürürlüğe girecektir. Siteyi veya hizmetleri kullanmanız veya herhangi bir değişiklikten sonra kişisel bilgilerinizi sağlamanız, güncellenmiş hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Herhangi bir zamanda, hüküm ve koşulları kabul etmek istemiyorsanız, siteyi kullanamazsınız. Sizin tarafınızdan önerilen ve bu hüküm ve koşullara ek olarak ya da bu hüküm ve koşullarla çelişen hüküm ve koşullar şirket tarafından açıkça reddedilir ve hiçbir güç ya da etkisi olmayacaktır.

 

Uygulanabilir özel koşullar için İnvestmoot.com para uygulanabilir bölümüne bakın.

 

Fusion Media’nın siteyi herhangi bir zamanda haber vermeksizin durdurabileceğini veya değiştirebileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Fusion Media’nın bu siteyi herhangi bir nedenle haber vermeksizin kullanımınızı durdurabileceğini veya kısıtlayabileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

 

Hesabınız

(“Hesap”) Sitesinde bir hesap kurmak ve Hizmetlerin belirli bölümlerine erişmek için gerekli sürecin bir parçası olarak, ya da (aşağıda tanımlandığı gibi) Üçüncü Şahıs Hesapları üzerinden (“Kayıt Kimlik bilgileri”) tam adınızı, e-posta adresi, şifre ve telefon numarasını sağlamak veya kayıt gerekli olacaktır. Kayıt kimlik bilgilerinizin doğru, doğru ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Kayıt kimlik bilgilerinizin doğruluğunu teyit edemediğimiz için hesabınızın oluşturulmasını engelleme hakkımız saklıdır.

 

Kayıt kimlik bilgilerinizi sağlayarak doğrudan siteye kaydolmanın bir alternatifi olarak, size Facebook, Twitter veya Google+ gibi sosyal medya siteleri (“Üçüncü Taraf hesapları”) ile hesaplarınızdan biri aracılığıyla hesabınıza kayıt olma ve giriş yapma seçeneği sunuyoruz. Üçüncü Taraf hesabı üzerinden hesabınıza giriş yapma hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

 

Hesabınıza üçüncü taraf bir hesap aracılığıyla giriş yapmadığınız sürece, kayıt kimlik bilgilerinin bir parçası olarak sağladığınız e-posta adresiniz ve parolanızın hesabınıza giriş yapmak için kullanılacağını lütfen unutmayın. E-posta adresi ve şifre gizliliğini korumaktan sorumlu olacak ve Hesabınızın izinsiz kullanıldığını bize bildirmek zorundadır. E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanmak için Yetkilendirdiğiniz herhangi bir üçüncü taraf tarafından hesabın kullanımı da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hesabınızdaki tüm etkinlik ve kullanımlardan yalnızca siz sorumlusunuz.

 

Biz herhangi bir zamanda hizmetlere erişmek için tek bir hesap tutmak için izin ve bu vesile ile şu anda başka hiçbir hesap(lar) olduğunu temsil.

 

Biz herhangi bir zamanda haber vermeden, kendi takdirine bağlı olarak, hesabınızı sonlandırma hakkını saklı tutarız. Hesabınızı herhangi bir zamanda, şu adreste açıklanan şekilde iptal ederek feshedebilirsiniz https://tr.investmoot.com/unsubscribe. fesih üzerine, isteğin alındığı e-posta yoluyla otomatik bir onay alacaksınız ve hesabınız derhal sonlandırılacaktır.

Bilgileriniz reklam amaçlı finans şirketleri ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Reklamsız hizmetler

Temel Hizmetlerimiz ücretsizdir, ancak hizmetlerin “reklamsız” sürümü (“reklamsız hizmetler”) gibi gelişmiş özellikler için ücretli yükseltmeler sunabiliriz.

 

Sitemizden ve çeşitli uygulama mağazalarında (örneğin Google Play, App Store) kullanılabilen uygulamalarımız da dahil olmak üzere ilgili tüm çevrimiçi platformlarda hesabınızdaki tüm reklamların kaldırılmasını içeren reklamsız hizmetler satın alabilirsiniz. Bu reklamsız hizmetler, yalnızca hizmetlerimizde oturum açtığınızda size sunulacaktır.

 

Ödeme: reklamsız hizmetler satın almak için, size sunulan bir ödeme yöntemini kullanarak yıllık ödeme yapmanız gerekecektir. Böyle bir satın alma işlemi yapabilmeniz için sizi güvenilir ödeme hizmeti sağlayıcılarımızın web sitelerine yönlendirebiliriz. Ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla kişisel bilgilerinizi (adınız, adresiniz, kimlik numaranız gibi), finansal bilgilerinizi (örneğin kredi kartı numaranız, banka hesabınız vb.) paylaşmanız gerekebilir.) ve reklamsız hizmetlerin satın alımını tamamlamak için ödeme hizmeti sağlayıcıları tarafından gerekli olan diğer bilgiler. Reklamsız hizmetlerin ücretlerini zaman zaman ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirebiliriz.

 

Yenilemeler: reklamsız hizmetler her yıl otomatik olarak yenilenir ve Ücretler reklamsız hizmetleri satın almak için başlangıçta kullandığınız ödeme hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla otomatik olarak yapılır.

 

Reklamsız Hizmetleri herhangi bir zamanda bizi bilgilendirerek iptal edebilirsiniz ve sizin tarafınızdan yapılan gerçek ödemeye kıyasla ilerici bir geri ödeme hakkına sahip olursunuz.

 

İadeler: eğer hata tahsil edilmiştir inanıyorum, bu tür şarj 60 gün içinde bizimle irtibata geçmelisiniz. 60 günden fazla herhangi bir ücret için geri ödeme yapılmaz. Eğer haksız bu iade politikası yararlanmak için, örneğin, aynı özellik bakımından tekrarlayan iade talepleri yaparak çalıştığınız makul (i) inanırsak iade isteğini reddetme hakkı saklıdır; eğer Şartları ihlal ederseniz; veya (iii) eğer hileli hizmetlerimizi kullandığınız makul şüphe edersek (ıı).

 

UYARI

Sitede sunulan içeriğin elde edildiği kaynak sayısı ve elektronik dağıtımın doğal tehlikeleri nedeniyle, bu içerikte ve sitede gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar olabilir.

 

İÇERİK VE WEB SİTESİ HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR. FUSİON MEDİA, ÇALIŞANLARI, MEMURLARI, YÖNETİCİLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, ACENTELERİ VE LİSANS VERENLERİ, SİTE VEYA SİTENİN KENDİSİ ARACILIĞIYLA SUNULAN İÇERİĞİN BELİRLİ BİR AMACINA YÖNELİK DOĞRULUK, TAMLIK, GÜNCELLİK, İHLAL ETMEME, UNVAN, SATILABİLİRLİK VEYA UYGUNLUK GARANTİSİ VEREMEZ VE VEREMEZLER VE FUSİON MEDİA BU TÜR AÇIK VEYA ZIMNİ GARANTİLERİ REDDEDER.

 

FUSİON MEDİA, ÇALIŞANLARI, DİREKTÖRLERİ, İŞTİRAKLERİ, ACENTELERİ VE LİSANS SAHİPLERİ HİÇBİR DURUMDA MALİ KAYBI HERHANGİ BİR TÜR YA DA BAŞKA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS VEYA BAŞKASI İÇİN SORUMLU TUTULAMAZ, KAR KAYBI, ÖZEL, TESADÜFİ VEYA DOLAYLI HASAR VEYA BENZERİ BİR HASAR YA DA BAŞKA HERHANGİ BİR KAYIP VEYA YARALANMA, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK SİTENİN, TAMAMEN VEYA KISMEN KONTROLÜ DIŞINDA İHMAL VEYA ARIZİ TARAFINDAN TEMİNİ, DERLENMESİ, YORUMLANMASI NEDEN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN, RAPORLAMA VEYA SİTEYE HERHANGİ BİR İÇERİK SUNUYOR.

 

HİÇBİR DURUMDA FUSİON MEDİA, ÇALIŞANLARI, MEMURLARI, YÖNETİCİLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, TEMSİLCİLERİ VEYA LİSANS VERENLERİ, SİTE VEYA SİTENİN KENDİSİNDE BU TÜR İÇERİKLERE GÜVENEREK SİZİN TARAFINIZDAN ALINAN HERHANGİ BİR KARAR VEYA EYLEMDEN DOLAYI SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA VEYA HERHANGİ BİR KİŞİYE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR.

 

Yasal Kısıtlamalar

Yukarıdakileri sınırlamaksızın, finansal sözleşmelerle ilgili yasaların dünya çapında değiştiğini ve sitenin kullanımı ile ilgili olarak ikamet ettiğiniz ülke için geçerli olan herhangi bir yasa, yönetmelik veya yönergeye tam olarak uymanızı sağlamak için tek yükümlülüğünüz olduğunu anlıyorsunuz. Sitemize erişim olanağı, hizmetlerimizin ve/veya Site üzerinden yaptığınız faaliyetlerin ikamet ettiğiniz ülke için geçerli olan yasalar, yönetmelikler veya direktifler kapsamında yasal olduğu anlamına gelmez.

 

Bu Site, böyle bir teklifin veya talebin yetkili olmadığı herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir kişiye veya böyle bir teklifin veya talebin yasadışı olduğu herhangi bir kişiye bir teklif veya talep teşkil etmez ve amaçlar için kullanılamaz. Bu siteye erişim ve bu Site aracılığıyla finansal sözleşmelerin sunulması, belirli yargı bölgelerinde kısıtlanabilir ve buna bağlı olarak, bu siteye erişen kullanıcıların bu tür kısıtlamaları kendilerini bilgilendirmeleri ve gözlemlemeleri gerekir.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.